De Deklaagmachine van de vlek Uvnevel/Machine van de Vlek Uvdruk 920mm Breedte 6M/Min
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Osmanuv |
| Certificering: | ISO9001 And CE |
| Modelnummer: | Osm-tzx-920GT |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking Details: | Houten doos |
| Levertijd: | 35-45 Werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | Volgens de vraag van de klant |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | Drooglijn voor rolcoating | Kleur: | Computer Wit + Gras Groen |
|---|---|---|---|
| Stroom: | 380 V 50 Hz | Functies: | Het is geschikt voor diverse hout-, kunststof-, metaal- en andere vlakke coatings. Het oppervlak van |
| Materiaal:: | De schaal is gemaakt van 1,5 mm staalplaat door buigen en lassen, het oppervlak is behandeld met vlo | Effectieve breedte: | 920 mm |
| Markeren: | 920mm de Machine van de neveldeklaag,6M/Min Spray Coating Machine,920mm Machine van de Vlek de Uvdruk |
||
Productomschrijving
Spot UV-sproei-coatingsmachine / spot UV-printer 920 mm Breedte 6M/min
Automatische laadmachine voor zuigbeker
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productnaam | Automatische laadmachine met scharnier |
| Model | OSM-SLJ-XZ920A |
| Afmetingen | 3000 mm lang x 1100 mm breed x 1980 mm hoog (volgens de werkelijke grootte) |
| Toepassingsgebied | Calciumsilicaatplaten, glasmagnesiumplaten, cementvezelplaten, kartonnen meubilair, deurplaten, middelgrote vezelplaten, splijtplaten en andere platen |
| Vermogen deel | Aangedreven door Yaskawa servomotor, kettingwiel en ketting verbonden door sleutelverbinding, lineaire gids automatisch gesmeerd. |
| Elektrische besturingsonderdelen | Elektrische apparaten voor het bedienen van de chint, Taiwan Delta-frequentiekonverters, Omron-verkeersschakelaars en foto-elektrische schakelaars, Yaskawa-servocontroller en PLC |
| Pneumatische onderdelen | Alle pneumatische onderdelen nemen Airtac merk |
| Loopsnelheid | Versnellingsbereik: 1-3 vellen/min, transportsnelheid: 1-6M/min |
Uitgerust met het Japanse Omron PLC-programmabesturingssysteem voor nauwkeurige controle van de vacuümzuigplaat met een stofverwijderend spuitstuk naast elke zuigbeker.Kenmerken geïmporteerde lineaire gidsen voor een soepele werking en digitale parameters weergave.
2.5m PVC-conveyor
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productnaam | PVC-conveyor |
| Model | Type OSM-PV-920 |
| Kenmerken | Geschikt voor panelenmeubilair, calciumsilicaatplaten, massief houten composietvloeren, platte houten ambachten, bamboe en houten gordijnen |
| Mechanische afmetingen | 2500 mm lang × 1220 mm breed × 850 mm hoog (aanpasbaar) |
| Stroomvoorziening | 220V, 50HZ, driefasig vijfdraadsysteem |
| Materiaal | 1.5 mm koudgewalste platen, met verf op het oppervlak, met instelbare voetbekers |
| Vervoerband | Groene 3,0 mm PVC band, breedte: 920 mm |
Zandmachine met vaste dikte
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productnaam | Slijpmachines met vaste dikte |
| Model | OSM-DHSG-920 |
| Kenmerken | Laswerk van stukken voor het buigen van stalen platen, zwaar gewicht, stabiele werking, verhitte behandeling voor langdurige stabiliteit |
| Overdraagbare kenmerken | Geïmporteerde stapsloze snelheidsregelaar, geïmporteerde naadloze eindloze riem, luchtdruk zwevende rollen |
| Slijprol | Excentrische structuur, sensor voor het volgen van de slijpgordel, correctie van het wandelbesturingssysteem |
| Vervoerband | Geïmporteerde sterke transportband met een dikte van 5,3 mm |
1.5m stofverwijderingsmachine
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productnaam | stofverwijderingsmachine |
| Model | Type OSM-FC-920 |
| Kenmerken | Automatisch verwijdert stof van geslepen platen, verbetert de kwaliteit van de coating |
| Mechanische afmetingen | 1500 mm lang × 1650 mm breed × 1300 mm hoog |
| Effectieve werkgrootte | Breedte: 920 mm, dikte: 3-80 mm, lengte: 300 mm (kortste) |
| Drukrol | Diameter: ¢60 mm, lengte 950 mm |
| Vermogen van de ventilator onder gemiddelde druk | 0.55kw × 2 eenheden |
Volprecisie dubbelrolcoatingsmachine
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productnaam | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Model | OSM-GT-920II |
| Kenmerken | Geschikt voor hout, kunststof, metalen platte coatings. |
| Mechanische afmetingen | 1800 mm lang × 1900 mm breed × 1520 mm hoog |
| Effectieve werkgrootte | Breedte: 920 mm, dikte: 3-80 mm, lengte: 300 mm (kortste) |
| Deeltje van de coating | Dubbelgroep rollencoatingssysteem met staalrol en siliconen wiel, onafhankelijk tillen |
| Verpakkingsroller | Diameter: ¢250mm, lengte: 1070mm, Japanse silica gel van hoge kwaliteit |
2.5m Centering Conveyor
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productnaam | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Model | OSM-GL-920W |
| Kenmerken | Geschikt voor panelenmeubilair, calciumsilicaatplaten, massief houten composietvloeren, platte houten ambachten |
| Mechanische afmetingen | 2500 mm lang × 1220 mm breed × 850 mm hoog (aanpasbaar) |
| Stroomvoorziening | 220 V |
10m infrarood droger
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productnaam | Infrarooddroger van 10 m |
| Model | OSM-IR-920 |
| Specificaties | 10000 mm lang × 1250 mm breed × 1400 mm hoog |
| Materiaal | A3 karton buitenkant met isolatie katoen |
| Lamp | Taiwanese kwartsverwarmingsbuis |
| Effectieve nivelatiebreedte | 920 mm |
| Controlesysteem | Taiwan Delta-frequentiekonverter, snelheid: 5-20 meter per minuut, BKC-thermostaat: normale temperatuur -100°C instelbaar |
Lamineringsmachine
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productnaam | Lamineringsmachines |
| Model | 920-FMJ-I |
| Kenmerken | Nabehandeling van platte oppervlaktecoatings, beschermende laag wordt aangebracht om schade tijdens het vervoer te voorkomen |
| Effectieve werkwijdte | 0-920 mm |
| Effectieve draagdikte | 2-80 mm |
| Minimale vervoerlengte | 300 mm, transportsnelheid: 5-20 m/min |
Vaak gestelde vragen
V: Bent u een handelsonderneming of een fabrikant?
A: Wij zijn een fabrikant met onafhankelijke import- en exportrechten voor buitenlandse handel.
V: Hoe weet ik of uw machine van goede kwaliteit is?
A: Ten eerste zullen we uw monsters op onze machines testen en video documentatie leveren. Fabriekbezoeken zijn beschikbaar. Onze producten worden veel gebruikt in China, Zuidoost-Azië, Zuid-Amerika en Europa.
V: Welke certificaten heeft u?
A: Volledig in overeenstemming met de GMP en ISO-normen en onze producten hebben de CE-certificering voor export doorstaan.
V: Wat is uw kwaliteitsgarantie?
A: Garantie van één jaar; levenslang onderhoud en technische ondersteuning.
Wilt u meer details over dit product weten






