Two Lamp UV Curing Machine for Wooden Furniture Surface Drying High-Intensity Instant Curing System
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merknaam: | OSMANUV |
| Certificering: | ISO9001 |
| Modelnummer: | OSM-UV-1320 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking Details: | Houten verpakking |
| Levertijd: | 35 dagen |
| Betalingscondities: | T/t |
| Levering vermogen: | Onderhandeling |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Spanning: | 380V/50Hz | Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|---|---|
| Afmeting (l*b*h): | Aangepaste grootte, 1900*2230*1410MM, 1000*2575*1750mm, 1200*620*550mm (L*W*H), 1030*1000*620mm | Automatische rangschikking: | Automatisch, halfautomatisch, handmatig, anders |
| Garantie: | 1 jaar | Stroom: | 3 kW, 16 kW, 65,3 kW, 4,2 kW, 0,75 kW/220V/50Hz |
| Coatingsnelheid: | verstelbaar, 1-15 meter/min | Coatingbreedte: | 1320 mm |
| Markeren: | UV curing machine for wooden furniture,two lamp UV curing system,high-intensity instant UV curing machine |
||
Productomschrijving
UV-uithardingsmachine met twee lampen voor het drogen van houten meubeloppervlakken Instant uithardingssysteem met hoge intensiteit
Technische parameters
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | OSM-UV-1320 |
| UV-lampen | 2 x 10 kW |
| Effectieve breedte | 1320 mm(Aanpasbaar) |
| Transportsnelheid | 1-15 m/min |
| Piekintensiteit | 1200 mW/cm² |
| Voeding | 380V/3Fase/50Hz |
| Levensduur lamp | 2000 uur |
Sollicitatie
Maatwerk
- Aanpasbaaruithardingsbreedte van 800 mm tot 1800 mm
- Aanpasbaarlampvermogen en intensiteit
- Aanpasbaarintegratie van het transportbandtype
Functies
- Twee lampen met hoge intensiteit
- Onmiddellijk uithardingsvermogen
- Energiezuinige werking
- Eenvoudig lampvervangingssysteem
Ondersteuning en diensten
- Professionele installatiebegeleiding
- Uitgebreide operatortraining
- Garantieperiode van 18 maanden
- Ondersteuning voor diagnose op afstand
Verpakking en verzending
- Versterkte houten kratverpakking
- Schokbestendige interne demping
- Weerbestendige buitenbekleding
Veelgestelde vragen
Vraag: Wat is de typische uithardingstijd voor houtcoatings?
A: De meeste houtcoatings harden volledig uit binnen 2-5 seconden bij optimale transportsnelheid.
Wilt u meer details over dit product weten




