300 mm effectieve lengte UV-hardmachine met harding en 380V 50HZ voedingsspanning
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Osmanuv |
| Certificering: | ISO9001 And CE |
| Model Number: | OSM-UV-3450 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Minimum Order Quantity: | 1 Set |
|---|---|
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking Details: | Houten doos |
| Levertijd: | 35-45 Werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Supply Ability: | According to customer's demand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| UV-lamp: | 9,7 kW 1387 mm | Effectieve lengte (kortste): | 300 mm |
|---|---|---|---|
| Lampen: | Britse PRIMARC | Uithardingssnelheid: | 5-20m/min |
| Productnaam: | UV-uithardingsmachine | Voedingsspanning: | 380 V 50 Hz |
| Transmissiesysteem: | 1HP Desheng-motor, Wanxin-reductiemiddel, Taiwan Delta-frequentiecontroller | Materiaal: | Koudgewalste plaat met een dikte van 1,5 mm |
| Markeren: | 380 V UV-hardmachine,UV-hardmachine,300 mm effectieve lengte UV-hardmachine |
||
Productomschrijving
De UV Curing Machine is een hoogwaardig, efficiënt systeem ontworpen voor een snelle uitharding van verschillende materialen. Uitgerust met betrouwbare Britse PRIMARC-lampen en een robuust transmissiesysteem, levert deze machine uitzonderlijke prestaties voor industriële toepassingen die snelle uithardingstijden vereisen.
- Effectieve lengte (kortste): 300 mm
- Eersteklas elektrische componenten: OMRON-relais, CHNT-magneetschakelaars, Delta-omvormers, Wanxin-reductoren
- Efficiënte bewerkingsbreedte: 1320 mm
- Uithardingssnelheid: 5-20 m/min
- Gemaakt van 1,5 mm koudgewalste plaat
- Compatibel met verf op waterbasis
- Geoptimaliseerd voor bordtoepassingen
- Zeer efficiënt uithardingsproces
| Uithardingsdikte | 2-80 mm |
| Efficiënte bewerking | 1320 mm |
| Voedingsspanning | 380 V 50 Hz |
| Materiaal | Koudgewalste plaat (1,5 mm dikte) |
| UV-lamp | 9,7 kW 1387 mm |
| Elektrische componenten | OMRON-relais, CHNT-schakelaars, Delta-omvormers, Wanxin-reductoren |
| Lampen | Britse PRIMARC |
| Uithardingssnelheid | 5-20m/min |
| Effectieve lengte (kortste) | 300 mm |
Deze duurzame UV-uithardingsmachine is ideaal voor diverse industriële toepassingen, waaronder autocoatings, elektronicakleefstoffen, drukinkten en productieprocessen waarbij plastic, metaal, glas, hout, medische apparatuur en textiel betrokken zijn.
Model:OSM-UV-3450 |Certificering:ISO9001 |Oorsprong:China
- Aangepaste plaatformaten voor UV-uitharding
- Aangepaste uithardingsinstellingen voor specifieke resultaten
- Aangepaste transportbandsnelheid en systeemontwerp
- Op maat gemaakte elektrische systeemcomponenten
Onze uitgebreide ondersteuning omvat deskundige technische assistentie, trainingsprogramma's voor operators, regelmatige onderhouds- en kalibratiediensten, snelle reparatiediensten en aanpassingsopties om optimale machineprestaties te garanderen.








