Pvc-Film het Lamineren Machine 1-20 M Min Conveying Speed 500 Mm
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merknaam: | Osmanuv |
| Certificering: | ISO9001 |
| Modelnummer: | 920-FMJⅠ |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking Details: | Houten Doos |
| Levertijd: | 20 het werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | lamineermachine | Kleur: | wit |
|---|---|---|---|
| Brengsnelheid: | 1-20 m/min | Machinegrootte: | 3000 mm × 1550 mm × 1200 mm |
| lengte van de machine: | 500 mm | Effectieve werkbreedte: | 0-920 mm |
| Effectieve draagdikte: | 3-80 mm | Machinrichting: | Van links naar rechts |
| Markeren: | Pvc-Film het Lamineren Machine,500 mm-Film het Lamineren Machine,pvc-de machine van de filmlaminering |
||
Productomschrijving
PVC-filmlamineermachine 1-20 M/min Vervoerssnelheid 500 mm
Laminatiemachine met automatische filmsnijmachine UV-coatingsmachine voor glas, karton, PVC-karton, beeldscherm
Belangrijkste kenmerken
- Dubbelstation film loslaten, afwisselend gebruik, voltooien de functie van continue werking van de productielijn zonder stoppen
- Automatisch filmsnij-systeem
Technische specificaties
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Effectieve werkbreedte | 0-920 mm |
| Effectieve draagdikte | met een breedte van niet meer dan 30 mm |
| Minimale vervoerlengte | 300 millimeter. |
| Vervoer snelheid | 1-20 m/min |
| Diameter van de aandrijfsrol | ¢ 150 mm |
| Diameter van de hulpmotorrol | ¢ 150 mm |
| Vervoerrollengte | 920 mm |
| Lengte van de hulpmotorrol | 920 mm |
| De lengte van de machine | 500 mm |
| Machinerichting | van links naar rechts |
| Hoogte van de machine | De transportband ligt 850±30 mm boven de grond |
| Maatwerkgrootte | 3000 mm × 1150 mm × 1200 mm |
Het transmissiewiel is gemaakt van 45# naadloos door CO2 gelast staalpijp, na afzuigen en temperen, is het oppervlak gemalen en geïmprimeerd.het oppervlak is bekleed met hardchroom, en het transmissiewiel heeft een direct aansluitend transmissie, die echt kan worden geïntegreerd met de aandrijvingsmotor.en Taiwan Delta frequentieomzetter regelt de snelheid van de rubberrol, en de snelheid wordt gereguleerd op 2-20M/min.
Vaak gestelde vragen
V: Bent u een handelsonderneming of een fabrikant?
A: We zijn een fabrikant bezit buitenlandse handel onafhankelijke import- en exportrechten.
V: Hoe weet ik of uw machine van goede kwaliteit is?
A: Ten eerste, zullen we uw monsters voor een proef op onze machines, en maak een video voor u om te kijken naar het testen, fabriek bezoek is ook beschikbaar.Zuidoost Azië, Zuid-Amerika en Europa.
V: Welke certificaten heeft u?
A: Volledig in overeenstemming met de GMP & ISO-standaardproductie en onze producten hebben de CE-certificering voor export doorstaan.
V: Wat is uw kwaliteitsgarantie?
A: Garantie van één jaar; levenslang onderhoud en technische ondersteuning.
Wilt u meer details over dit product weten






