de Infrarode Drogende Machine van 8kw W1320mm MET de Schakelaar van het Noodsituatieeinde
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Osmanuv |
| Certificering: | ISO9001 |
| Modelnummer: | Osm-gwuv-1320 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking Details: | Houten Doos |
| Levertijd: | 30 het werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Garantie: | 1 jaar | Kleur: | Computer wit |
|---|---|---|---|
| Productnaam: | Infrarood hoge temperatuur oven | Maat: | 3000 mm x 1680 mm x 1450 mm |
| Gewicht: | 1500KG | Vermogen (w): | 8 kW |
| Markeren: | 8kw infrarode Drogende Machine,W1320mm Infrarode Drogende Machine |
||
Productomschrijving
8kw W1320mm infrarood tunneloven met geïntegreerde noodstopschakelaar voor industriële droogtoepassingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | Infrarood hoogtemperatuuroven |
| Model | OSM-IR-1320 |
| Specificaties | 3000 mm x 1680 mm x 1450 mm |
| Materiaal | De buitenkant van de verwarmingszone is gemaakt van A3-plaat, met isolatie katoen in het midden |
| Lamp | Taiwanese kwartsverwarmingsbuis met uitstekende verwarmingsprestaties |
| Effectieve nivelatiebreedte | 1320 mm |
| Vervoerband | Ketting van roestvrij staal |
| Vervoerstelsel | Taiwan TWT versnellingsmotor met versnellingsreducer |
| Controlesysteem | Taiwan Delta-frequentiekonverter met instelbare snelheid (5-20 meter per minuut) en digitale snelheidsweergave |
| Temperatuurcontrole | BKC thermostaat temperatuurbereik van normale temperatuur tot 100°C instelbaar |
| Elektrische onderdelen | BKC-thermostaat, CHNT-contactor, Taiwan Delta-omvormer, Japanse Izumi-schakelaars - alle ingevoerde elektrische apparaten die voldoen aan internationale normen |
| Veiligheidssysteem | Temperatuurbeperker, motoroverbelastingbescherming, regelcircuitverzekering, noodstopschakelaar - alle elektrische componenten voldoen aan internationale productnormen van eerste klasse |
A: We zijn een fabrikant met onafhankelijke import- en exportrechten.
A: We bieden monstertesten op onze machines met video documentatie. Fabriekbezoeken zijn beschikbaar. Onze producten worden veel gebruikt in China, Zuidoost-Azië, Zuid-Amerika en Europa.
A: Onze productie volgt de GMP & ISO-normen en onze producten hebben de CE-certificering voor export doorstaan.
A:Een jaar garantiemet levenslang onderhoud en technische ondersteuning.







